Site Ve Bina Projeleri

Site ve Bina Güvenlik Kamera Projeleri


Binalara veya sitelere güvenlik kamerası kurmak, orada yaşayan sakinlerin fikir birliğini gerektirir. Sistemin uygulanmasının ana amacı, kameralar için en iyi konumun ne olduğunu belirlemek için çeşitli paydaşların görüşleri dikkate alınmalıdır. Video gözetim kameraları, çoğunlukla orada yaşayan sakinler tarafından kabul edilmektedir. Modern zamanlarda inkâr edilemez bir değere sahip bir site ve bina güvenlik kamera projeleri önlemini oluşturmayı reddetmek isteyen çok az sayıda muhalif vardır.

Aynı zamanda, sahiplerinin mahremiyetlerini tehdit ettiği için izlenmek istemedikleri ortak alanların hangileri olduğunu bilmek önemlidir. Genel olarak herkesin lehine bir anlaşmaya varmak için bu faktörler dikkate alınmalıdır.

BİNALARA VEYA DAİRELERE KAMERA KURULUMU İÇİN İPUÇLARI


Binalar veya siteler için gözetim sistemleri, tasarım kılavuzlarında ilk nokta olarak dikkate alınmalıdır. Bitişik kaldırımı ve iç bahçeleri görselleştirebilmek için çevre çitinin her iki tarafına mermi tipi kameralar monte edilmesi tavsiye edilir. Bu şekilde genellikle davetsiz misafirlerin girişi için kullanılan bu alanların kapalı tutulması sağlanmaktadır. 

Çevreyi izleyen kameralar yüksek menzilli kızılötesine sahip olmalıdır. Alanın tam olarak görülebilmesi için kızılötesi mesafenin gerekli alanın ötesine geçmesi gerekir. Binaların giriş holleri, asansörler, koridorlar, otoparklar vb. ortak alanlarını dâhili olarak korumak gerekmektedir.

Binalardaki kameralar, suç teşkil eden eylemleri dışarıdan engellemenin yanı sıra, bu amaçla bir videonun izlenmesini garanti eden topluluk içindeki iç durumları netleştirmeye de hizmet eder. Site ve bina güvenlik kamera projeleri, otoparklardaki çarpışmalar, ortak alanların kötüye kullanılması ve daha pek çok farklı olayı netleştirmek için bir kanıt aracı olarak kullanılır.

Pendik Güvenlik Sistemlerinin Hizmetleri


Binalardaki veya sitelerdeki kameralar, sakinlerin ve eşyalarının güvenliğini ve gözetimini gerçek zamanlı olarak verimli bir şekilde izlemenin iyi bir yoludur.
Profesyonelce tasarlanmış ve kurulmuş bir sisteme sahip olmanın önemi göz ardı edilemez. Şirketimizin kalifiye teknisyenleri, güvenli ve güvenilir bir görüntü için size en iyi tanım veya kapsama aralığına sahip bir görüntü verecek kamera önerme deneyimine sahiptir. 

Teknisyenlerimizden biri site ve bina güvenlik kamera projeleri tasarladığında, kameralarınızı stratejik olarak yapılandırarak ve binanızın ve sitenizin ilgi çekici noktalarını daha iyi görebilmek için farklı lens açıları kullanarak CCTV sisteminize daha da fazla değer katacaktır.