Fetih Güvenlik Sistemleri

"Uzman kadromuzla doğru, güvenilir ve etik değerlere uygun, çözüm odaklı hizmet veriyoruz."

2008 Yılından günümüze kadar faaliyet gösterdiğimiz  güvenlik sektöründeki tecrübemiz ve sunduğumuz hizmetlerdeki esnek yapımız sayesinde, işbirliği halinde olduğumuz tüm kişi ve kurumların farklı ürün ihtiyaçlarını hızla ve uygun fiyatla karşılayarak sektördeki gelişmelerle müşterilerimize hizmet etmekteyiz.

Çözüm ortağımız olan dünyaca ünlü sektör markalarının, sağladığı avantajların yanı sıra kendi marka ve ürünlerimizle kazanacağımız rekabet avantajlarını çalıştığımız müşterimizle paylaşmak ve çözümler sunmak adına, çalışmalarımıza sürekli devam etmekte ve gelişen teknolojiye adapte olup, yeni projelerimizle ilerlemekteyiz.

Fetih Güvenlik Sistemleri
Fetih Güvenlik Sistemleri

Kalite Politikamız

Firmamızın kalite politikası; yenilikçi, ürün kalitesine önem veren, rekabetçi fiyatlar sunan, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı prensip edinen, teknoloji takibini standart hale getirmiş. Takım ruhu, sürekli gelişim, etik değerler ve çevre duyarlılığı üzerine kurulmuştur.

Firmamız bu kalite politikasını her alandaki çalışmalarında özenle uygulamaktadır.

Misyon/Vizyon

Gelişerek ve büyüyerek, ticaretini yaptığı ürünlerle, hızlı, rekabetçi ve güvenilir hizmet vermektir.

Kurumsallaşma sürecini tamamlamış ve ürün geliştirme, tedarik kaynaklarını genişletme, müşteri ilişkileri yönetimi ve kaliteli hizmet çalışmalarını gerçekleştirmiş ve geliştiren firma yapısı oluşturmak. 

Değerlerimiz

• Yenilikleri kabul et ve uygula,
• Dürüst ve güvenilir hizmet ver, 
• Ahlaki, etik değerlerini koru,
• Teknolojiyi daima kullan ve sürekli takip et,
• Ülkeni, firmanı ve markanı daima saygı ve heyecanla temsil et

Çözüm Ortakları